• vrijdag 30 september 2022
  • 21:00
  • The Main
Entree €

LIVE MUSIC AND FINE DINING | Andrés Fernández & The Cujazz

In de maand oktober is er op elke vrijdag en zaterdagavond bij Fifth NRE een speciaal programma met livemuziek: LIVE MUSIC AND FINE DINING. Bij Fifth tillen wij jouw restaurant ervaring naar een nóg hoger niveau met de mooiste klanken van jazz, funk en soul!

Geniet van een culinair diner en het muzikale menu van niemand minder dan Andrés Fernández & The Cujazz.

Andrés Fernández & The Cujazz is het erfgoed dat onze Europese en Afrikaanse voorouders ons hebben nagelaten, met als doel een eerbetoon te brengen aan de grote scheppers van de Cubop en Afro Cubaanse jazz. Het muzikale menu bestaat uit een combinatie van eigen composities en jazz, vermengd met Afro Cubaanse ritmes.

Andrés Fernández is trombonist, componist, arrangeur en pedagoog. Hij heeft deel uitgemaakt van prestigieuze projecten zoals Grupo Contrabando, Gabriel Rios, Score Man, Mangold del Cobre, Richard Bona en Mandekan Cubano en Big band van de Amerikaanse saxofonist David Murray. Verder is Andrés Fernández momenteel professor aan het Conservatorium van Mechelen.